Paskolos straipsniai

Paskola įkeičiant, užstatant automobilį

Paskola įkeičiant automobilį

Sugriežtinus paskolų išdavimo tvarką, keitėsi nemažai paskolų suteikimo sąlygų. Paskolas teikiančios finansinės įstaigos siekia apsidrausti nuo nemokių klientų, todėl pastaruoju metu išpopuliarėjo paskolos, kai paskolos teikėjas prašo kliento įkeisti/užstatyti turimą turtą. Vienas iš populiaresnių įkeitimo už paskolą objektų - automobilis. Paskolos gavėjas už pasiskolintus pinigus garantuoja savo transporto priemone, kurią jis įkeičia hipotekos lakštu. Tai kažkokių nepatogumų nesukelia, kadangi paskolos laikotarpiu klientas savo automobiliu gali naudotis be jokių papildomų apribojimų.

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai – tai naudingas sprendimas tais atvejais, kai reikalingi papildomi pinigai. Imant paskolą būtina atsakingai įvertinti galimybę grąžinti pinigus nustatytu terminu. Žemiau pateiktas visų kreditorių, paskolos teikėjų sąrašas, kur galima pirma paskolą pasimti nemokamai ir gražinti nemokant jokių palūkanų.

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos

Paprastai paskolos skirstomos į tris rūšis: trumpalaikės paskolos (nuo kelių dienų iki 5 metų), vidutinio ilgumo paskolos (nuo kelių metų iki 10 metų) ir ilgalaikės paskolos (iki 40 ar net daugiau metų). Anksčiau ilgalaikes paskolas teikė tik bankai ir kredito unijos, tačiau dabar jas teikia ir dauguma greitųjų kreditorių, tiesiog užpildžius paraišką internetu. Dažniausiai ilgalaikės paskolos imamos nekilnojamam turtui įsigyti (butui, namui, sklypui ir pan.), įgyvendinti verslo idėjomsi, rečiau - kelionei, automobiliui ar stambiai technikai įsigyti.

Paskola automobiliui

Paskola automobiliui

Daugelis iš mūsų neįsivaizduojame savo gyvenimo ir kasdienybės be automobilio. Esant sėslesniam gyvenimo būdui (studijuojant, auginant vaikus ar nedirbant) be automobilio išsiversti tikrai galima, tačiau jeigu esate dirbantis asmuo, vargu ar išsiversite be automobilio. Automobilis Jums bus reikalingas kelionei į darbą/iš darbo, o priklausomai nuo darbo pobūdžio tai gali būti neatsiejama darbo dalis (pavyzdžiui, dirbant vadybininku gali tekti važintėti po visą miestą ar net šalį). Taigi, ką daryti jei automobilis Jums yra reikalingas čia ir dabar, o pinigų jam įsigyti neturite pakankamai?

Puslapiai

Sužinokite, kaip gauti paskolą Nemokamai!