BOBUTESPASKOLA.LT Greitos paskolos

BOBUTESPASKOLA.LT Greitos paskolos

Kreiptis dėl             500-5000       Lt paskolos  galima ne tik SMS žinute, ar internetu, bet ir užpildžius popierinę paraišką bobutės kioskelyje, kurį galima rasti išparduotuvių centre „Parkas outlet“, esančiame Vilniuje, Šiaurės miestelyje, Verkių g. 29 (prie informacijos centro, įėjimas iš automobilių stovėjimo aikštelės pusės).

Paskolos standartiškai suteikiamos per 15 min., išskirtiniais atvejais paskolos suteikimo laikas gali siekti 1 val. darbo valandomis.

Paraiškos paskolai gauti priimamos visą parą.

Paskolas suteikiame visiems LR piliečiams (jei asmenys atitinka įmonės nustatytus mokumo kriterijus).

Norėdami gauti paskolą, atlikite šiuos veiksmus:

1. Užsiregistruokite mūsų svetainėje www.bobutespaskola.lt;

2. Išsiųskite SMS žinutę numeriu 1656 su tekstu REGISTRUOK. Jums bus išsiųstas unikalus Registracijos ID (žinutės kaina 1 Lt.). Suvedę jį, prisijungsite prie sistemos;

3. Sumokėkite 0,01 Lt registracijos mokestį pervesdami jį iš registracijos formoje nurodytos Jums priklausančios sąskaitos į vieną iš UAB Bobutės paskola banko sąskaitų (jų sąrašą rasite čia). Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Tvirtinu registracijos duomenis ir Kredito sutarties bendrąsias sąlygas, registracijos ID (įrašykite vartotojo ID, gautą SMS žinute).

4. Pasirinkite norimą paskolos sumą ir pateikite prašymą paskolai gauti.

Norėdamas gauti paskolą internetu, užsiregistravęs Klientas www.bobutespaskola.lt  puslapyje turi prisijungti prie asmeninės aplinkos, naudojantis vartotojo ID, gautu SMS žinute registracijos metu ir slaptažodžiu. Paspausti „Paimti naują kreditą“, pasirinkti pageidaujamą kredito sumą ir laikotarpį , kuriam paskola būtų suteikta kreditų lentelėje, pasirinkti prizą, kurį gaus, jei paskola bus grąžinta ar pratęstas grąžinimo terminas laiku ir paspausti „Teikti prašymą“.

2.   Sprendimą apie paskolos suteikimą pateiksime el. paštu, jei paskola suteikta - ir SMS žinute. Pinigai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervedami ne vėliau kaip per 15 min., išskirtiniais atvejais – vieną valandą.

Norint gauti paskolą SMS žinute:

•Užsiregistruokite mūsų svetainėje ir nusiųskite SMS žinutę numeriu 1656 su tekstu:PASKOLINK Registracijos ID Slaptažodis Suma Terminas (pvz., PASKOLINK abababa Abcd1234 500 30).

•Sprendimą apie paskolos suteikimą pateiksime el. paštu, jei paskola suteikta – ir SMS žinute. Pinigai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervedami ne vėliau kaip per 15 min., išskirtiniais atvejais – vieną valandą.

Dėmesio! Prašymą SMS žinute teikite iš to telefono numerio, kurį nurodėte registruodamiesi šioje svetainėje!

Prašymą SMS žinute galite pateikti trumpalaikėms             500-1000       Lt paskoloms.

Naujiausi Straipsniai

Kredito unijų turtas padidėjo, uždavinys pritraukti tvaraus kapitalo lieka

2015 m. trečiąjį ketvirtį, didėjant indėlių portfeliui dėl vis dar santykinai didelių palūkanų, kredito unijų turtas padidėjo 20 mln. Eur ir pasiekė 642,8 mln. Eur, arba 2,8 proc. bankų sistemos turto (prieš metus − 2,5 %). Ilgą laiką blogėjusi, šiek tiek pagerėjo reikšmingiausią turto dalį sudarančių kredito unijų nariams suteiktų paskolų kokybė, unijos suformavo mažiau specialiųjų atidėjinių galimoms paskolų nuvertėjimo išlaidoms padengti.

Didžiųjų atradimų istorija – monetose

Lietuvos jūrų muziejus spalio 29 d. (ketvirtadienį) 15 val. Vilniuje, Lietuvos banko Pinigų muziejuje (Totorių g. 2/8) atidaro parodą „Jūra atveria pasaulį“.

„Pinigai susiję su laivais šimtmečiais ir tūkstantmečiais, – sako parodos kuratorius, Lietuvos jūrų muziejaus Laivybos istorijos skyriaus muziejininkas-istorikas Romualdas Adomavičius. – Sugretindami laivybą su turtais, ištekliais ir finansais, aiškiai matome, kad į jūrų keliones dažnai buvo leidžiamasi norint prakusti, pasipelnyti ir užvaldyti.“

Bankai numato didinti skolinimą verslui ir gyventojams

Komercinių bankų vertinimu, gyventojų ir daugumos ekonominių veiklų įmonių finansinė būklė gerėja – bankai numato nuosaikiai didinti paskolų portfelius, rodo Lietuvos banko inicijuota bankų apklausa.

„Bankų lūkesčiai nuosaikiai didinti skolinimą rodo, kad jie tikisi sveikos visos ekonomikos ir kreditavimo rinkos plėtros. Įdomu tai, kad konkurenciją didžiausiems bankams ketina sustiprinti mažesni rinkos dalyviai, kurie paskolų portfelį numato auginti sparčiau“, – sako Tomas Garbaravičius, Lietuvos banko valdybos narys.

Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sprendimai

Baigta II pakopos pensijų fondų „Ergo Konservatyvusis“ ir „Ergo Balans“ prijungimo procedūra

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pripažino netekusiais galios sprendimus, kuriais buvo patvirtintos II pakopos pensijų fondų „Ergo Konservatyvusis“ ir „Ergo Balans“ taisyklės.

Gavus Priežiūros tarnybos leidimą, „Ergo Konservatyvusis“ pensijų fondas buvo prijungtas prie „DNB Pensija 1“, o „Ergo Balans“ – prie „DNB Pensija 3“.

Atvirų durų diena Lietuvos banke Kaune: už senovinio seifo durų – milijonas eurų

Milijonas eurų, tris tonas sveriančios saugyklos durys, šarvuotis, kuriuo gabenami pinigai, unikali 3D projekcija apie banknotų rūšiavimą, iškilius tarpukario bankininkus menantys kambariai – visa tai kauniečiai ir miesto svečiai gali pamatyti šiandien apsilankę Lietuvos banko rūmuose Kaune. 

 

Unikalių tarpukario Lietuvos banko rūmų durys visuomenei atvertos 10 val. ryto, o visi norintieji į banką gali užsukti iki pat 15 val.

Paskola įkeičiant, užstatant automobilį

Paskola įkeičiant automobilį

Sugriežtinus paskolų išdavimo tvarką, keitėsi nemažai paskolų suteikimo sąlygų. Paskolas teikiančios finansinės įstaigos siekia apsidrausti nuo nemokių klientų, todėl pastaruoju metu išpopuliarėjo paskolos, kai paskolos teikėjas prašo kliento įkeisti/užstatyti turimą turtą. Vienas iš populiaresnių įkeitimo už paskolą objektų - automobilis. Paskolos gavėjas už pasiskolintus pinigus garantuoja savo transporto priemone, kurią jis įkeičia hipotekos lakštu. Tai kažkokių nepatogumų nesukelia, kadangi paskolos laikotarpiu klientas savo automobiliu gali naudotis be jokių papildomų apribojimų.