BOBUTESPASKOLA.LT Greitos paskolos

BOBUTESPASKOLA.LT Greitos paskolos

Kreiptis dėl             500-5000       Lt paskolos  galima ne tik SMS žinute, ar internetu, bet ir užpildžius popierinę paraišką bobutės kioskelyje, kurį galima rasti išparduotuvių centre „Parkas outlet“, esančiame Vilniuje, Šiaurės miestelyje, Verkių g. 29 (prie informacijos centro, įėjimas iš automobilių stovėjimo aikštelės pusės).

Paskolos standartiškai suteikiamos per 15 min., išskirtiniais atvejais paskolos suteikimo laikas gali siekti 1 val. darbo valandomis.

Paraiškos paskolai gauti priimamos visą parą.

Paskolas suteikiame visiems LR piliečiams (jei asmenys atitinka įmonės nustatytus mokumo kriterijus).

Norėdami gauti paskolą, atlikite šiuos veiksmus:

1. Užsiregistruokite mūsų svetainėje www.bobutespaskola.lt;

2. Išsiųskite SMS žinutę numeriu 1656 su tekstu REGISTRUOK. Jums bus išsiųstas unikalus Registracijos ID (žinutės kaina 1 Lt.). Suvedę jį, prisijungsite prie sistemos;

3. Sumokėkite 0,01 Lt registracijos mokestį pervesdami jį iš registracijos formoje nurodytos Jums priklausančios sąskaitos į vieną iš UAB Bobutės paskola banko sąskaitų (jų sąrašą rasite čia). Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Tvirtinu registracijos duomenis ir Kredito sutarties bendrąsias sąlygas, registracijos ID (įrašykite vartotojo ID, gautą SMS žinute).

4. Pasirinkite norimą paskolos sumą ir pateikite prašymą paskolai gauti.

Norėdamas gauti paskolą internetu, užsiregistravęs Klientas www.bobutespaskola.lt  puslapyje turi prisijungti prie asmeninės aplinkos, naudojantis vartotojo ID, gautu SMS žinute registracijos metu ir slaptažodžiu. Paspausti „Paimti naują kreditą“, pasirinkti pageidaujamą kredito sumą ir laikotarpį , kuriam paskola būtų suteikta kreditų lentelėje, pasirinkti prizą, kurį gaus, jei paskola bus grąžinta ar pratęstas grąžinimo terminas laiku ir paspausti „Teikti prašymą“.

2.   Sprendimą apie paskolos suteikimą pateiksime el. paštu, jei paskola suteikta - ir SMS žinute. Pinigai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervedami ne vėliau kaip per 15 min., išskirtiniais atvejais – vieną valandą.

Norint gauti paskolą SMS žinute:

•Užsiregistruokite mūsų svetainėje ir nusiųskite SMS žinutę numeriu 1656 su tekstu:PASKOLINK Registracijos ID Slaptažodis Suma Terminas (pvz., PASKOLINK abababa Abcd1234 500 30).

•Sprendimą apie paskolos suteikimą pateiksime el. paštu, jei paskola suteikta – ir SMS žinute. Pinigai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervedami ne vėliau kaip per 15 min., išskirtiniais atvejais – vieną valandą.

Dėmesio! Prašymą SMS žinute teikite iš to telefono numerio, kurį nurodėte registruodamiesi šioje svetainėje!

Prašymą SMS žinute galite pateikti trumpalaikėms             500-1000       Lt paskoloms.

Naujienos

Lietuvos bankas šiais metais įgyvendins 22 priemones, kurios sumažins administracinę finansų rinkos dalyvių naštą. Prieš dvejus metus pradėjus paprastinti informacijos teikimo ir kitas su priežiūra...
Šių metų pradžioje Lietuvos valiuta tapęs euras padarė reikšmingą ekonominį poveikį – reitingų agentūroms padidinus Lietuvos kredito reitingus, sumažėjo palūkanų našta valstybei, gyventojams ir...
Pigiausi pervedimai Lietuvoje ir užsienyje Eurais – vos 0,23 EUR, kita valiuta – iki 3,25 EUR. Operatyviai, saugiai, be išeiginių.
Lietuvos jūrų muziejus spalio 29 d. (ketvirtadienį) 15 val. Vilniuje, Lietuvos banko Pinigų muziejuje (Totorių g. 2/8) atidaro parodą „Jūra atveria pasaulį“. „Pinigai susiję su laivais šimtmečiais ir...