PASKOLIUKAS.LT Greitos paskolos

PASKOLIUKAS.LT Greitos paskolos

Paskoliukas.lt paskolą gali gauti fizinis asmuo, kuris: 

- yra Lietuvos Respublikos pilietis nuo 21 iki 65 metų, 
- yra dirbantis ar gaunantis kitas pastovias pajamas ir turi galiojantį asmens dokumentą,
- turi asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke,
- turi aktyvų mobilaus telefono prisijungimą,
- neturi neapmokėtų skolų ne tik mūsų, bet ir kitose bendrovėse,
- turi tvarkingą mokėjimų istoriją. 

Galima grąžinti paskolą anksčiau termino, tačiau įmonę "ARN group" turite apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš penkias dienas iki numatomos grąžinimo datos. Norėdami informuoti, turite užpildyti formą, ją pasirašyti ir atsiųsti mums nuskanuotą el. paštu arba paštu.

Norėdami sumokėti įmoką Lietuvos pašto skyriuose, turėsite užpildyti mokėjimo kvitą, jį rasite visuose pašto padaliniuose. Užpildytą kvitą ir pinigus, turėsite paduoti pašto darbuotojui. 
Paskoliukas.lt jūsų įmoką gaus tik sekančią darbo dieną. Jei įmoką atliksite pašto skyriuje esančiame kaimo vietovėje, sistemoje įmoka gali būti užskaityta trijų dienų bėgyje.

Norint gauti greitą paskolą iš paskoliukas.lt, jums nereikia įkeisti turto ar turėti laiduotoją.

Norint gauti greitą paskolą internetu Jums reikia:

·         Užsiregistruoti. Tai yra turėti savo vartotojo ID ir slaptažodį.

·         Prisijungti prie sistemos - įvesti savo vartotojo ID bei laikiną slaptažodį.

·         Pasirinkti iš paskolų krepšelio tinkamiausią variantą. 

·         Patvirtinti pasirinktą paskolos variantą. Suveskite savo slaptažodį į nurodytą langelį ir paspauskite mygtuką „Patvirtinti“. 

Paskola internetu yra saugus tuomet, kai esate susipažinęs su sutarties sąlygomis ir jų laikotės.

Norint gauti SMS paskolą, Jums reikia:

·         Užsiregistruoti. Tai yra turėti savo vartotojo ID bei slaptažodį.
Dėmesio! Užsiregistravę paskoliukas.lt sistemoje, ("PA vartotojo zona" > "SMS nustatymai") įjunkite paskolos skolinimąsi SMS žinute.

·         Išsiųsti paskolos paraišką SMS žinute, mob. telefono numeriu             +370 690 82201      . SMS žinutėje nurodykite raktinį žodį "PRASAU", savo vartotojo ID, pasirinktą kredito dydį skaičiais ir terminą dienomis. Visi duomenys turi būti atskirti tarpais.

·         Gauti iš Paskoliukas.lt atsakymą. Teigiamu atveju, gausite SMS žinutę su paskolos paraiškos kodu. 

·         Patvirtinti paskolos paraišką. Per 1 valandą nuo paskolos paraiškos kodo gavimo, išsiųskite SMS žinutę.

·         Kai gausite SMS žinutę apie sėkmingai Jums suteiktą paskolą, pinigai bus pervesti į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Naujiausi Straipsniai

Kredito unijų turtas padidėjo, uždavinys pritraukti tvaraus kapitalo lieka

2015 m. trečiąjį ketvirtį, didėjant indėlių portfeliui dėl vis dar santykinai didelių palūkanų, kredito unijų turtas padidėjo 20 mln. Eur ir pasiekė 642,8 mln. Eur, arba 2,8 proc. bankų sistemos turto (prieš metus − 2,5 %). Ilgą laiką blogėjusi, šiek tiek pagerėjo reikšmingiausią turto dalį sudarančių kredito unijų nariams suteiktų paskolų kokybė, unijos suformavo mažiau specialiųjų atidėjinių galimoms paskolų nuvertėjimo išlaidoms padengti.

Didžiųjų atradimų istorija – monetose

Lietuvos jūrų muziejus spalio 29 d. (ketvirtadienį) 15 val. Vilniuje, Lietuvos banko Pinigų muziejuje (Totorių g. 2/8) atidaro parodą „Jūra atveria pasaulį“.

„Pinigai susiję su laivais šimtmečiais ir tūkstantmečiais, – sako parodos kuratorius, Lietuvos jūrų muziejaus Laivybos istorijos skyriaus muziejininkas-istorikas Romualdas Adomavičius. – Sugretindami laivybą su turtais, ištekliais ir finansais, aiškiai matome, kad į jūrų keliones dažnai buvo leidžiamasi norint prakusti, pasipelnyti ir užvaldyti.“

Bankai numato didinti skolinimą verslui ir gyventojams

Komercinių bankų vertinimu, gyventojų ir daugumos ekonominių veiklų įmonių finansinė būklė gerėja – bankai numato nuosaikiai didinti paskolų portfelius, rodo Lietuvos banko inicijuota bankų apklausa.

„Bankų lūkesčiai nuosaikiai didinti skolinimą rodo, kad jie tikisi sveikos visos ekonomikos ir kreditavimo rinkos plėtros. Įdomu tai, kad konkurenciją didžiausiems bankams ketina sustiprinti mažesni rinkos dalyviai, kurie paskolų portfelį numato auginti sparčiau“, – sako Tomas Garbaravičius, Lietuvos banko valdybos narys.

Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sprendimai

Baigta II pakopos pensijų fondų „Ergo Konservatyvusis“ ir „Ergo Balans“ prijungimo procedūra

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pripažino netekusiais galios sprendimus, kuriais buvo patvirtintos II pakopos pensijų fondų „Ergo Konservatyvusis“ ir „Ergo Balans“ taisyklės.

Gavus Priežiūros tarnybos leidimą, „Ergo Konservatyvusis“ pensijų fondas buvo prijungtas prie „DNB Pensija 1“, o „Ergo Balans“ – prie „DNB Pensija 3“.

Atvirų durų diena Lietuvos banke Kaune: už senovinio seifo durų – milijonas eurų

Milijonas eurų, tris tonas sveriančios saugyklos durys, šarvuotis, kuriuo gabenami pinigai, unikali 3D projekcija apie banknotų rūšiavimą, iškilius tarpukario bankininkus menantys kambariai – visa tai kauniečiai ir miesto svečiai gali pamatyti šiandien apsilankę Lietuvos banko rūmuose Kaune. 

 

Unikalių tarpukario Lietuvos banko rūmų durys visuomenei atvertos 10 val. ryto, o visi norintieji į banką gali užsukti iki pat 15 val.

Paskola įkeičiant, užstatant automobilį

Paskola įkeičiant automobilį

Sugriežtinus paskolų išdavimo tvarką, keitėsi nemažai paskolų suteikimo sąlygų. Paskolas teikiančios finansinės įstaigos siekia apsidrausti nuo nemokių klientų, todėl pastaruoju metu išpopuliarėjo paskolos, kai paskolos teikėjas prašo kliento įkeisti/užstatyti turimą turtą. Vienas iš populiaresnių įkeitimo už paskolą objektų - automobilis. Paskolos gavėjas už pasiskolintus pinigus garantuoja savo transporto priemone, kurią jis įkeičia hipotekos lakštu. Tai kažkokių nepatogumų nesukelia, kadangi paskolos laikotarpiu klientas savo automobiliu gali naudotis be jokių papildomų apribojimų.