Paskolos, Paskola Bedarbiams

Paskolos bedarbiams

Gyvenime gali būti visokių nenumatytų atvejų ir situacijų. Viena iš jų - darbo praradimas ir pastovių pajamų netekimas. Tačiau gyvenimas tuo nesibaigia, reikia prasimanyti kaip susimokėti būtinuosius mokesčius ir patenkinti kitus poreikius. Jeigu taip atsitiko ir Jums, pagalvokite, gal turite šeimos narių ar giminaičių, kurie galėtų Jums padėti finansiškai? O gal gerų draugų, kurie Jums paskolintų pinigų, kol atsistosite ant kojų? Jeigu taip, tuomet nedelsdami į juos kreipkitės.

Jeigu ne, tuomet Jums reikės kreiptis į finansines įstaigas, o tai kur kas sudėtingesnis procesas, nei pasiskolinti iš draugų ar giminaičių. Sugriežtinus paskolų suteikimo tvarką bankai ir kredito unijos paskolų bedarbiams neteikia. Tačiau lieka galimybė kreiptis į greituosius kreditus teikiančias įmones. Tiesa, ne visos iš jų teikia paskolas bedarbiams, bet daugelis iš jų tokią galimybę suteikia. Jiems svarbu, kad būtumėte nuolatinis Lietuvos gyventojas (ne emigrantas), būtumėte pilnametis, turėtumėte banko sąskaitą, mobiliojo telefono numerį ir elektroninį paštą. Jeigu esate bedarbis arba neseniai darbo netekęs asmuo, nebijokite kreiptis į paskolas suteikiančias įstaigas dėl paskolos suteikimo.

Tai galite padaryti keliais būdais:

Pirmasis būdas paskolai gauti - susirasti greitąsias paskolas teikiančią įmonę ir tiesiog internete užpildyti paraišką paskolai gauti. Paskolos paraiška, atsižvelgiant į Jūsų padėtį, bus arba priimta arba atmesta. Nesėkmės atveju, nosies nenukabinkite, galite drąsiai kreiptis į kitą įmonę (jų šiuo metu Lietuvoje yra tikrai daug), kuri galbūt tokių griežtų reikalavimų netaiko. Šis būdas patogus tuo, kad beveik visos kredito bendrovės paraiškas priima visą parą, taigi paraišką paskolai gauti galite užpildyti bet kuriuo metu, tiesiog būdami prie kompiuterio. 

Antras būdas paskolai gauti - išsirinkti įmonę (arba keletą iš jų, jeigu nepavyktų su pirmosiomis) ir susisiekti su tos įmonės konsultantu. Tai galite padaryti paskambinę telefonu arba susisiekti elektroniniu paštu (konsultatnų darbo grafikas pakankamai lankstus, daugelis jų dirba nuo ankstaus ryto ( 7:30 arba 8:00 val.) iki vėlyvo vakaro (20:00, 21:00 ar net 22:00 val.). Konsultantas ne tik atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, bet ir įvertins Jūsų situaciją dėl galimybės gauti paskolą.

Trečias būdas paskolai gauti - kreiptis į kreditų biržas. Kreditų biržose paskolą gali suteikti su jomis bendradarbiaujančios įmonės arba privatūs asmenys, neatsižvelgiant į Jūsų tuometines pajamas, tačiau daugelis iš jų paskolą suteikia tik su sąlyga, jog įkeisite savo turimą turtą (kilnojamą arba nekilnojamą). Tai įpareigojanti sąlyga, todėl verta susimąstyti, ar tikrai sugebėsite būti mokus? Galbūt geriau pasirinkti kitą finansinę įstaigą. Kodėl paskola Jums gali būti nesuteikta? Paskolas teikiančios bendrovės siekdamos apsisaugoti nuo nemokių klientų, tikrina kiekvieno iš jų kredito istoriją. Jeigu paaiškėja, kad klientas turi neigiamą kredito istoriją (jau anksčiau yra buvęs nemokus kitoms kompanijoms), bendrovė paskolą suteikti atsisako.

Taigi prieš imant paskolą reikia gerai pasverti, ar paskolą sugebėsite laiku grąžinti ir ar būsite mokus klientas, nes kitu atveju galite prarasti galimybę ateityje gauti, pavyzdžiui, būsto paskolą, kas dabar yra aktualu daugeliui Lietuvos gyventojų. Patarimas: prieš imdami paskolą gerai apsvarstykite, kokios sumos Jums tikrai reikia, neskubėkite imti maksimalios sumos. Apsiskaičiuokite, kiek Jums tikrai reikia pragyvenimui, kol susirasite darbą ir gausite pastovias pajamas. Gal reikėtų kažko atsisakyti, tuomet ir skolintis reikėtų mažiau? Už savo sprendimus esame atsakingi tik mes patys, todėl jei skolinatės - skolinkitės atsakingai.

Naujiausi Straipsniai

Kredito unijų turtas padidėjo, uždavinys pritraukti tvaraus kapitalo lieka

2015 m. trečiąjį ketvirtį, didėjant indėlių portfeliui dėl vis dar santykinai didelių palūkanų, kredito unijų turtas padidėjo 20 mln. Eur ir pasiekė 642,8 mln. Eur, arba 2,8 proc. bankų sistemos turto (prieš metus − 2,5 %). Ilgą laiką blogėjusi, šiek tiek pagerėjo reikšmingiausią turto dalį sudarančių kredito unijų nariams suteiktų paskolų kokybė, unijos suformavo mažiau specialiųjų atidėjinių galimoms paskolų nuvertėjimo išlaidoms padengti.

Didžiųjų atradimų istorija – monetose

Lietuvos jūrų muziejus spalio 29 d. (ketvirtadienį) 15 val. Vilniuje, Lietuvos banko Pinigų muziejuje (Totorių g. 2/8) atidaro parodą „Jūra atveria pasaulį“.

„Pinigai susiję su laivais šimtmečiais ir tūkstantmečiais, – sako parodos kuratorius, Lietuvos jūrų muziejaus Laivybos istorijos skyriaus muziejininkas-istorikas Romualdas Adomavičius. – Sugretindami laivybą su turtais, ištekliais ir finansais, aiškiai matome, kad į jūrų keliones dažnai buvo leidžiamasi norint prakusti, pasipelnyti ir užvaldyti.“

Bankai numato didinti skolinimą verslui ir gyventojams

Komercinių bankų vertinimu, gyventojų ir daugumos ekonominių veiklų įmonių finansinė būklė gerėja – bankai numato nuosaikiai didinti paskolų portfelius, rodo Lietuvos banko inicijuota bankų apklausa.

„Bankų lūkesčiai nuosaikiai didinti skolinimą rodo, kad jie tikisi sveikos visos ekonomikos ir kreditavimo rinkos plėtros. Įdomu tai, kad konkurenciją didžiausiems bankams ketina sustiprinti mažesni rinkos dalyviai, kurie paskolų portfelį numato auginti sparčiau“, – sako Tomas Garbaravičius, Lietuvos banko valdybos narys.

Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sprendimai

Baigta II pakopos pensijų fondų „Ergo Konservatyvusis“ ir „Ergo Balans“ prijungimo procedūra

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pripažino netekusiais galios sprendimus, kuriais buvo patvirtintos II pakopos pensijų fondų „Ergo Konservatyvusis“ ir „Ergo Balans“ taisyklės.

Gavus Priežiūros tarnybos leidimą, „Ergo Konservatyvusis“ pensijų fondas buvo prijungtas prie „DNB Pensija 1“, o „Ergo Balans“ – prie „DNB Pensija 3“.

Atvirų durų diena Lietuvos banke Kaune: už senovinio seifo durų – milijonas eurų

Milijonas eurų, tris tonas sveriančios saugyklos durys, šarvuotis, kuriuo gabenami pinigai, unikali 3D projekcija apie banknotų rūšiavimą, iškilius tarpukario bankininkus menantys kambariai – visa tai kauniečiai ir miesto svečiai gali pamatyti šiandien apsilankę Lietuvos banko rūmuose Kaune. 

 

Unikalių tarpukario Lietuvos banko rūmų durys visuomenei atvertos 10 val. ryto, o visi norintieji į banką gali užsukti iki pat 15 val.

Paskola įkeičiant, užstatant automobilį

Paskola įkeičiant automobilį

Sugriežtinus paskolų išdavimo tvarką, keitėsi nemažai paskolų suteikimo sąlygų. Paskolas teikiančios finansinės įstaigos siekia apsidrausti nuo nemokių klientų, todėl pastaruoju metu išpopuliarėjo paskolos, kai paskolos teikėjas prašo kliento įkeisti/užstatyti turimą turtą. Vienas iš populiaresnių įkeitimo už paskolą objektų - automobilis. Paskolos gavėjas už pasiskolintus pinigus garantuoja savo transporto priemone, kurią jis įkeičia hipotekos lakštu. Tai kažkokių nepatogumų nesukelia, kadangi paskolos laikotarpiu klientas savo automobiliu gali naudotis be jokių papildomų apribojimų.