Paskolos, Paskola Bedarbiams

Paskolos bedarbiams

Gyvenime gali būti visokių nenumatytų atvejų ir situacijų. Viena iš jų - darbo praradimas ir pastovių pajamų netekimas. Tačiau gyvenimas tuo nesibaigia, reikia prasimanyti kaip susimokėti būtinuosius mokesčius ir patenkinti kitus poreikius. Jeigu taip atsitiko ir Jums, pagalvokite, gal turite šeimos narių ar giminaičių, kurie galėtų Jums padėti finansiškai? O gal gerų draugų, kurie Jums paskolintų pinigų, kol atsistosite ant kojų? Jeigu taip, tuomet nedelsdami į juos kreipkitės.

Jeigu ne, tuomet Jums reikės kreiptis į finansines įstaigas, o tai kur kas sudėtingesnis procesas, nei pasiskolinti iš draugų ar giminaičių. Sugriežtinus paskolų suteikimo tvarką bankai ir kredito unijos paskolų bedarbiams neteikia. Tačiau lieka galimybė kreiptis į greituosius kreditus teikiančias įmones. Tiesa, ne visos iš jų teikia paskolas bedarbiams, bet daugelis iš jų tokią galimybę suteikia. Jiems svarbu, kad būtumėte nuolatinis Lietuvos gyventojas (ne emigrantas), būtumėte pilnametis, turėtumėte banko sąskaitą, mobiliojo telefono numerį ir elektroninį paštą. Jeigu esate bedarbis arba neseniai darbo netekęs asmuo, nebijokite kreiptis į paskolas suteikiančias įstaigas dėl paskolos suteikimo.

Tai galite padaryti keliais būdais:

Pirmasis būdas paskolai gauti - susirasti greitąsias paskolas teikiančią įmonę ir tiesiog internete užpildyti paraišką paskolai gauti. Paskolos paraiška, atsižvelgiant į Jūsų padėtį, bus arba priimta arba atmesta. Nesėkmės atveju, nosies nenukabinkite, galite drąsiai kreiptis į kitą įmonę (jų šiuo metu Lietuvoje yra tikrai daug), kuri galbūt tokių griežtų reikalavimų netaiko. Šis būdas patogus tuo, kad beveik visos kredito bendrovės paraiškas priima visą parą, taigi paraišką paskolai gauti galite užpildyti bet kuriuo metu, tiesiog būdami prie kompiuterio. 

Antras būdas paskolai gauti - išsirinkti įmonę (arba keletą iš jų, jeigu nepavyktų su pirmosiomis) ir susisiekti su tos įmonės konsultantu. Tai galite padaryti paskambinę telefonu arba susisiekti elektroniniu paštu (konsultatnų darbo grafikas pakankamai lankstus, daugelis jų dirba nuo ankstaus ryto ( 7:30 arba 8:00 val.) iki vėlyvo vakaro (20:00, 21:00 ar net 22:00 val.). Konsultantas ne tik atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, bet ir įvertins Jūsų situaciją dėl galimybės gauti paskolą.

Trečias būdas paskolai gauti - kreiptis į kreditų biržas. Kreditų biržose paskolą gali suteikti su jomis bendradarbiaujančios įmonės arba privatūs asmenys, neatsižvelgiant į Jūsų tuometines pajamas, tačiau daugelis iš jų paskolą suteikia tik su sąlyga, jog įkeisite savo turimą turtą (kilnojamą arba nekilnojamą). Tai įpareigojanti sąlyga, todėl verta susimąstyti, ar tikrai sugebėsite būti mokus? Galbūt geriau pasirinkti kitą finansinę įstaigą. Kodėl paskola Jums gali būti nesuteikta? Paskolas teikiančios bendrovės siekdamos apsisaugoti nuo nemokių klientų, tikrina kiekvieno iš jų kredito istoriją. Jeigu paaiškėja, kad klientas turi neigiamą kredito istoriją (jau anksčiau yra buvęs nemokus kitoms kompanijoms), bendrovė paskolą suteikti atsisako.

Taigi prieš imant paskolą reikia gerai pasverti, ar paskolą sugebėsite laiku grąžinti ir ar būsite mokus klientas, nes kitu atveju galite prarasti galimybę ateityje gauti, pavyzdžiui, būsto paskolą, kas dabar yra aktualu daugeliui Lietuvos gyventojų. Patarimas: prieš imdami paskolą gerai apsvarstykite, kokios sumos Jums tikrai reikia, neskubėkite imti maksimalios sumos. Apsiskaičiuokite, kiek Jums tikrai reikia pragyvenimui, kol susirasite darbą ir gausite pastovias pajamas. Gal reikėtų kažko atsisakyti, tuomet ir skolintis reikėtų mažiau? Už savo sprendimus esame atsakingi tik mes patys, todėl jei skolinatės - skolinkitės atsakingai.

Naujienos

Lietuvos bankas atliko tyrimą ir nustatė, kad trys šalyje veikiantys bankai pažeidė Europos Sąjungos (ES) teisės reikalavimus dėl tarptautinių mokėjimų. Šie trys bankai už tarptautinius pervedimus...
Lietuvos bankas atliko tyrimą ir nustatė, kad trys šalyje veikiantys bankai pažeidė Europos Sąjungos (ES) teisės reikalavimus dėl tarptautinių mokėjimų. Šie trys bankai už tarptautinius pervedimus...
Lietuvos banko ekonomistai sumažino BVP augimo prognozę ir numato, kad šalies ūkis šiemet augs 2,6 proc. Tai 0,3 proc. punkto mažiau, nei prognozuota pernai gruodį, tačiau dabar prognozuojamas...
Lietuvos bankas šiais metais įgyvendins 22 priemones, kurios sumažins administracinę finansų rinkos dalyvių naštą. Prieš dvejus metus pradėjus paprastinti informacijos teikimo ir kitas su priežiūra...