SMSPINIGAI.LT Greitos paskolos

SMSPINIGAI.LT Greitos paskolos

SMSpiginai.lt teikiamos paskolos yra nuo 150 Lt iki 2 000 Lt, paskolos grąžinimo terminas gali būti nuo 15 dienų iki 12 mėn. , su galimybę pratęsti paskolos grąžinimo terminą. Nauji klientai  pasiimti paskolą gali iki 700 Lt.

Norint gauti smspinigai.lt greitąsias paskolaspirmiausia jums reikėtų užsiregistruoti, tapatybės patvirtinimui jums reikės pervesti  0,01 Lt. iš savo sąskaitos. Kai užsiregistruosite galėsi pateikti paraišką paskolai gauti, nuo 150 Lt iki 700 Lt, jai esate nuolatinis klientas galite pateikti paraišką paskolai gauti iki 2 000 Lt. Kai bus patikrinta jūsų galimybė skolintis, gausite paskolos teikimo sutartį. Sutarties paruošimas ir paskolos išdavimas užtruks apie 15 min.

Greitos paskolos gali būti gaunamos:

  • Smspinigai.lt interneto svetainėje,
  • Siunčiant sms žinutę 1337 numeriu,
  • Pačiuose skyriuose

Norint gauti greitąsias paskolas sms žinute jums reikės atsiųsti trumpąją žinutę su tekstu:  SOS suma terminas slaptažodis, numeriu 1337.

Atminkite, jog norint gauti greitąsias paskolas telefonu, jums reikės būti užsiregistravusiam ir tapatybę patvirtinusiam klientui.

Kreiptis dėl paskolos galite bet kuriuo metu, paraiškas peržiūrės darbo metu. Jai skolinatės nebe pirmą kartą, kitą paskolą galite gauti tik grąžinę prieš tai gautą paskolą.

Paskolas grąžinti visada galite ir anksčiau laiko. Norėdami gražinti paskolą ankščiau laiko, vesdami pinigus nurodykite paskolą ėmusio žmogaus asmens kodą.

Norint atidėti paskolos grąžinimo laiką jums reikės papildomai sumokėti už pratęsimo laikotarpį.

Naujienos

Lietuvos bankas atliko tyrimą ir nustatė, kad trys šalyje veikiantys bankai pažeidė Europos Sąjungos (ES) teisės reikalavimus dėl tarptautinių mokėjimų. Šie trys bankai už tarptautinius pervedimus...
Lietuvos bankas atliko tyrimą ir nustatė, kad trys šalyje veikiantys bankai pažeidė Europos Sąjungos (ES) teisės reikalavimus dėl tarptautinių mokėjimų. Šie trys bankai už tarptautinius pervedimus...
Lietuvos banko ekonomistai sumažino BVP augimo prognozę ir numato, kad šalies ūkis šiemet augs 2,6 proc. Tai 0,3 proc. punkto mažiau, nei prognozuota pernai gruodį, tačiau dabar prognozuojamas...
Lietuvos bankas šiais metais įgyvendins 22 priemones, kurios sumažins administracinę finansų rinkos dalyvių naštą. Prieš dvejus metus pradėjus paprastinti informacijos teikimo ir kitas su priežiūra...